KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12599052
nr 1259 9052
Martin Lindberg
(f. 1923), Sverige
Oljemålning, "Komposition med bord". Signerad. Olja på duk, 120x65
Martin Lindberg, svensk bildkonstnär född 1923.
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 3 juni 2019
kl 19:05:06
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr